sprawy organizacyjne

Jako że blog jest stworzony dla Was chciałabym się dowiedzieć co chciałybyście u mnie zobaczyć, o czym przeczytać, co zmienić itd. Dajcie także znać co myślicie o nowym wyglądzie bloga? Czy jest czytelny, czy mam coś jeszcze w nim zmienić? Szczególnie liczę na uwagi "starszych" (z dłuższym stażem) koleżanek, które mają na swoim koncie "sukces" bloga. ;)

Mój blog co prawda ma około pół roku, jednak był przeze mnie bardzo zaniedbany i przez większość czasu  oglądalność była niemalże zerowa - teraz chcę to zmienić.

Istotną sprawą jest także fakt, iż musiałam zmienić adres e-mail. Wcześniej używałam fresz0@onet.pl jednak, nie wiem jak to się stało, że nie jestem w stanie się na niego zalogować. Założyłam nowy fresz@vp.pl także tu kierujcie wszystkie swoje pytania, propozycje, uwagi - odpowiem na każdego maila! (zmiany dokonałam także w zakładce kontakt, więc w przyszłości tam szukajcie mojego maila.)  
A wszystkich tych, którzy pisali na poprzedniego maila i nie doczekali się odpowiedzi proszę o ponowne wysłanie go na nowy adres. I z góry przepraszam za kłopot.


z czasem jeśli blog osiągnie magiczną liczbę odwiedzających planuję rozdanie lub konkurs - nawet mam już małe plany co do nagród! Oraz MOŻE założenie facebooka, ale to w dalekiej przyszłości, bo teraz chyba nikt nie kliknąłby 'lubię to'.

to chyba tyle z ogłoszeń drobnych i drobniejszych.
Zapraszam Was do wyrażenia swojej opinii w komentarzach oraz do obserwowania!

pozdrawiam.Komentarze

 1. @fresz: niestety wtedy nie da się się wziąć udziału w zabawie. Niestety jedyny warunek narzucony przez sponsora konkursu to właśnie polubienie na Facebooku.

  OdpowiedzUsuń
 2. @fresz: Może czas założyć? Sądzę, że warto ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. tak i szczerze piszac przeraza mnie ten fakt..
  tak wiec czekam na magiczna liczbe i rozdanie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chcesz zyskać grono czytelników, regularnie komentuj ich nowe posty :-) co do mojej notki- hmm, tez mam juz na oku pare rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog <3
  Obserwujemy ? będzie mi bardzo miło :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Popularne posty